NIEUWS WSW LAND
START
GASTENBOEK
FORUM
NIEUWS WSW LAND
WSW PLEIN
ABVAKABO-FNV
CG RAAD
LINKS
WIE ZIJN WIJ
WIJ ZOEKEN
VOORWAARDEN
EMAIL







 



28-10-2010.
Solidariteit, samenwerking, respect en waardering.


Deze 4 woorden hebben in de Nederlandse samenleving altijd een vaste plaats gehad.

Het is ook het gedachte goed van de Nederlandse samenleving.
Maar onze samenleving is gekomen en  stevent af op een T-splitsing waarvan 1 afslag is, de afbraak van een solidaire en sociale samenleving.
Dit kabinet zorgt voor een tweedeling in de samenleving,dit moeten we niet willen.

Waar rijk alleen nog telt en arm niet.
Waar gezond alleen nog wenselijk is, en ziek niet.
Waar de werkende telt, thuis zitten niet(buiten eigen schuld om)
Waar rendabel nog telt
En de onrendabele niet

De ouderen in Nederland worden voor gehouden dat er betere zorg zal komen dat er 1 miljard in geïnvesteerd zal worden,maar er wordt er niet bij verteld dat de eigen bijdrage naar 250 euro gaat heel veel dingen uit het basispakket gaan, zoals rollator krukken en waarschijnlijk ook nog medicijnen heel veel zullen dit niet kunnen betalen, hoezo betere zorg?

Gehandicapten en chronisch zieken gaan ook de rekening betalen van de crises die zij niet hebben veroorzaakt.
Ook hier zullen velen in de armoede terecht komen.

In het verleden is er ooit eens een inzamelactie gehouden door Mies Bouma voor ons dorp,een voorbeeld hoe een samenleving hoort te zijn 1 VOLK, maar het dorp is al afgebroken en vergeten,nu wordt het laatste stukje van de samenleving ook afgebroken de gehandicapten zijn weer terug bij af.
Financiële instellingen worden ontzien terwijl daar het onheil is weg gekomen.

Ik weet zeker dat de samenleving niet zo in elkaar steekt en ik ben nog steeds trots om Nederlander te zijn
U OOK?


22-09-2010.
Sneller aan de slag

• De sociale werkvoorziening (wsw) krijgt te maken met een korting van 120 miljoen euro op een totaal budget 2,3 miljard euro vanaf komend jaar. Het kabinet wil dat meer mensen met een arbeidsbeperking bij een reguliere werkgever aan de slag geholpen worden. Daarnaast nemen de gemiddelde loonkosten de komende jaren af en daardoor is minder budget nodig. Werkgevers, de wsw-bedrijven, gemeenten en uitkeringsloket UWV krijgen van het kabinet tot 2012 de tijd om succesvolle methoden te ontwikkelen waarmee mensen met een arbeidsbeperking beter aan een reguliere baan kunnen worden geholpen. Brancheorganisatie Cedris van wswbedrijven stelt dat de bezuinigingen „ten koste van de werknemers met psychische, lichamelijke en verstandelijke beperkingen” gaan.

Bron telegraaf.

 


20-02-2009
Kabinet gevallen!


Op naar een socialer Nederland!


Het is te hopen dat we nu een kabinet krijgen die de sociale werkvoorziening eens met rust laat.
Wswland heeft in vele jaren gezien dat de afbraak in de werkvoorzienig aan de gang was en is.
De onrust die dat met zich meebrengt onder de mensen in de Wsw is geen sociale gedachte.
Er zijn een paar partijen die dit meerdere malen hebben aangegeven en het is te hopen voor de Wsw en de gehandicapten dat deze partijen nu hun verantwoordelijkheden nemen jegens deze bevolkingsgroep.
De wens van Wswland is dan ook dat deze partijen de Wsw nu eens een warm hart toedragen,en niet altijd terug vallen op de crises.
Want de crises heeft bedreigingen maar ook kansen,en laten we het gezonde verstand laten zegen vieren en die kansen nemen.

Wswland.

22-09-2009

Daadkrachtige OR, resultaat, aanpassing directie.

De aanstelling van een nieuwe directeur die zich niet met cijfers maar met mensen bezighoudt.

bron Wswplein.
Zie link: wswplein










04-04-2009
Wswland heeft een meeting meegemaakt in Utrecht van de SP.

Aan de orde is geweest de modernisering van de Vries.
Na het voorstellen van de genodigden onder leiding van Paul Lempens zijn we begonnen met de plannen van de Vries over de modernisering.
Na de vele informatie die over en weer is gedeeld, verdeelde de heer Lempens de aanwezigen in werkgroepjes.
Het doel en de opdracht  was om met actiepunten te komen om enige handvaten te verkrijgen.
Na verloop van tijd werden we weer terug geroepen naar de vergaderzaal om toe te lichten wat de Wsw moet worden.
Na behandelen van de vele punten is naar voren gekomen dat er een landelijke Wsw-raad niet onwenselijk(must) is,maar wel met de rugdekking van het ministerie van sociale zaken zowel op juridische als financieel gebied.
Deze Wsw-raad staat in directe verbinding met het ministerie, gemeenten en de wsw bedrijven.
De bedoeling is om de Sw- bedrijven  door te lichten op hun competentie en wel op gebied van sociaal beleid en financiële beleid.
Ook is het sociale aspect van de Wsw aan de orde geweest, daar is uit gekomen dat de mens weer centaal moet staan en niet de bestuurders.
De weegschaal is doorgeslagen en wel naar het financiële kant en hij moet weer in evenwicht zowel mens als financieel.
Hoe te verwezenlijken laat de Wsw’er mee participeren over de toekomst van de Wsw,dit kan door een Wsw-raad.
Ook zal er weer een werkgroep geformatteerd worden onder leiding van de SP.
Wij hopen dat deze werkgroep niet weer het zelfde tegen gaat komen zoals 10 jaar geleden Mensen over de rooie helpen, dat is wat hier gebeurt.
Het wordt nu tijd om ons echt slagvaardig en constructief op te stellen zodat wij daadwerkelijk resultaten gaan boeken in samenwerking met de SP
De SW moet het sociaal maatschappelijke gezicht terug krijgen.

Team Wswland
01-04-2009

Wswland uitgenodigd Zaterdag 4 april bijeenkomst SP

Jaarbeurs te Utrecht.
Wij wsw-ers komen bijeen uit het hele land om de onzalige plannen van de commissie de Vries te bespreken.
En na te denken aan wat wij er aan gaan doen
Wegens ziekte van onze medewerkers
kon Wswland niet aanwezig zijn bij de Commissie herbezinning wsw.
Wel hebben wij onze stukken toegestuurd naar de commissie
Die de commissie zeker mee zal gaan nemen.

Wswland.
WSWland gaat 19 maart naar Den Haag Voor herbezinning Wsw

Wswland is uitnodigt voor rondetafelgesprek over de herbezinning Wsw.
Waar wij zullen opkomen voor de belangen van de medewerkers op de vloer.
zie aanstaande donderdag Tweede Kamer.
link Tweede Kamer




14-02-2009

Kabinetsreactie toekomst Wsw: proef met aanbevelingen commissie

link: De Vries



De visie van wswland was zie datum,over de sloop van de Wsw.
Nu lees en huiver vooral ,we bedoelen het advies van commissie de Vries.
Dit stuk hebben wij verleden jaar al geplaatst en zie.
Maar Wswland gaat met zijn strijd door,ook al luisteren sommigen niet.
 
Wswland

12-05-2007

Het huis is al gesloopt van de WSW
Nu zijn ze met de fundamenten bezig.

link :Het einde van de sociale werkplaats

09-10-2008

Wswland heeft een brief gestuurd naar de Tweede Kamer leden.

 

Lees bestand: Brief.

01-10-2008
Den Haag,

Wswland heeft vandaag gesproken met Paul Lempens (SP), over de modernisering 2008.

Het was een zeer openhartig gesprek en veel onderwerpen zijn de revue gepasseerd.
Onder andere:
•    Detacheren(begeleiding)
•    Informatie
•    Communicatie
•    Pgb
•    Gemeenten
•    Eigen blad of krant die begrijpelijk is voor iedereen (Wswland-Wswplein)

We hebben aangegeven, dat de communicatie en de informatie, voor wat betreft de moderniseringswet, naar de werkvloer toe nog steeds erg slecht is.
Ook de gemeenten schieten in onze beleving daar nog in te kort.
Verder gaat er dit jaar veel veranderen bij wsw-commissie de Vries.
Ook daar zal Wswland in mee gaan participeren en zijn standpunten aan de orde brengen.
Wswland draagt de Wsw een warm hart toe en dat verdient het ook, daar gaan wij ons hard voor maken.
De mens in de Wsw moet weer centraal staan.
De ontwikkelingen gaan straks hard en wij volgen ze op de voet, we houden jullie op de hoogte.
23-09-2008

ABVAKABO Heeft de slogan voor de komende manifestatie,datum wordt nog bekend gemaakt.

Praten over de SW?? Nee!! Met de SW!


Dit is ook waar Wswland zich hard voor maakt.
De commissie de Vries zal met ingang van begin Oktober met voorstellen komen over de wsw.
Dit zal de toekomst gaan bepalen voor ons.
Daarom is het belangrijk dat iedereen die kan ook echt gaat naar deze manifestatie en zijn stem laat horen.
Dit alles kun je terug vinden op de site van de ABVAKABO

http://www.abvakabofnv.nl/cao/bericht/praten_over_de_sw_nee_met_de_sw/


Wie Zwijgt, Stemt Toe.

Horen. Zien.  En vooral niet spreken
25-08-2008
Wswland; een kleine samenvatting en een grote conclusie


Wswland is nu alweer bijna 2 jaar in de lucht, met informatie over de sociale werkvoorziening.
De informatie die wij tot nu toe hebben gepubliceerd, is om de mensen die in de Wsw werken te ondersteunen in de toch al moeilijke tijden die de Wsw doormaakt.
De modernisering, die in onze ogen slechts een wet is om de gehandicapten uit de wsw te krijgen, met alle middelen die voorhanden zijn omdat te realiseren.
Dit geeft onder de medewerkers van de wsw veel onrust, en terecht, want ze moeten ruimte maken voor een nieuwe lichting mensen die gebruik gaat maken van de wsw.
Hier bedoelen wij mee de Wia ,Wajong,Wwb,Waz en ga zo maar door.
Wij hebben hier op onze site ook veel aandacht aan besteed en onze afkeuring hierover uit gesproken.
Ook het subsidie geld is, wat de uitkeringsinstanties betreft, een stoelendans geworden om het grote geld, want zo maak je de wsw weer gezond.
In onze ogen zijn we de regie kwijt over de wsw en de gehandicapten, want je moet toch meedoen aan het reguliere arbeidsproces.
Wel erg vreemd is, dat een gehandicapte die in de wsw terecht is gekomen, dus geïndiceerd is door de indicatie commissie, nu ineens wel mee kan draaien bij een reguliere werkgever.
Maar ook geld speelt hier weer een rol en niet het belang van de gehandicapte.
Zo kunnen we nog wel even doorgaan, maar alles is terug te vinden op onze site.
Wat Wswland wel erg bevreemd, is dat er wel veel gelezen wordt, maar weinig reactie wordt gegeven.
Een oud Nederlands spreekwoord is hier dan ook op zijn plaats.
10-07-2008
Vanuit de oude wsw?

Op weg naar de moderne wsw?
Kijk..........en oordeel!

http://www.leiden.pvda.nl/nieuwsbericht/2798

http://hanspeters.web-log.nl/hanspeters/2008/04/breed-breder-br.html

http://www.weert.sp.nl/dossier/de_risse.html

 http://www.leiden.pvda.nl/log/reactions/1382

http://www.zetnet.nl/viewtopic.php?t=34

http://www.cgb.nl/opinion-full.php?id=453055369

http://johngunthersp.web-log.nl/johngunthersp/files/mtb_krant_260608.pdf

http://www.martinstoelinga.nl/smerig_politiek_spel.htm

http://bedrijven.digitalestadmaassluis.nl/nieuwsdetails.php?newsid=93518&base=0

http://www.depers.nl/economie/137047/Arbeidsinspectie-let-op-industrie.html

http://nijmegen.sp.nl/weblog/2008/04/24/breed-in-het-nieuws/

zie ook wswland Het huis is al gesloopt.


zie ook Amsterdam 2007 einde sociale werkvoorziening

08-05-2008

CAO

Sectorbestuur stemt in met onderhandelaarsakkoord WSW

Na rijp beraad heeft het sectorbestuur WSW ingestemd met het onderhandelaarsakkoord WSW. Het sectorbestuur kwam dinsdag 6 mei j.l. bijeen om een laatste oordeel te vellen over het onderhandelaarsakkoord WSW. De krappe meerderheid ja-stemmers (53%) maakte dit dit extra beraad noodzakelijk.

Het bestuur heeft bij de instemming aangegeven veel te verwachten van een goede en voor allen leesbare toelichting! De naleving van de cao moet beter bewaakt worden, meent het sectorbestuur. Zeker nu.

De ontwikkelingen in de sector, politiek en bedrijfsmatig, de gevoelens van onvrede bij de achterban over alle ontwikkelingen in SW-land, het gevoel dat over de Sw’er wordt besloten en niet door de SW’er wordt besloten, veroorzaken veel onrust. Met deze onrust en onlustgevoelens moet ABVAKABO FNV aan de slag. Het sectorbestuur heeft dat ook afgesproken. Na het tekenen van de cao moet en kan dan nu ook alle aandacht daarnaar uitgaan.

2008 wordt het jaar van de wsw, een grote kentering in de rechten en plichten van de wsw’er.

Zo mag je, in het nieuwe jaar, naar eigen keuze een baan gaan zoeken.
Dit kan via de gemeenten of de sw.
De gemeenten zijn in 2008 in beginsel verantwoordelijk voor je toekomst, maar ook zelf kun je hier een hoop in betekenen.
Zo kun je gaan praten, als er mooie banen in de regio zijn, die in jouw profiel passen.
Als dit het geval is, en het bedrijf heeft werk voor je, kun je de gemeente opdracht geven om dit verder voor jou te realiseren.
Je bent namelijk vanaf 2008 baas over je persoonsgebonden budget (24.500 €).
Je krijgt dit niet in handen maar bent er wel baas over.
Ook kun je aangeven aan de gemeente, dat je niet voldoende wordt begeleid door je sw bedrijf en dat je wilt dat de gemeente het overneemt.
Al met al gaat er voor de wsw heel veel veranderen, je bent nu baas over je eigen toekomst.
Werkt het sw bedrijf niet mee, dan ga je naar de gemeente. Deze moet je begeleiden en wel op de juiste manier.
Dus wsw’ers ; we roepen jullie massaal op om naar jouw gemeente te gaan en hen voor jou aan het werk te zetten.

Jouw toekomst is nu hun werk, grijp die kans.
24-11-2007

Nieuws congres Lagerhuis debat

Link: Congres Lagerhuis debat

21-11-2007

WSWland op bezoek in OR training.

link: Boudewijn Waarbroek Trainer/adviseur

04-11-2007

Op 22 november 2007:
Een lagerhuisdebat over de Modernisering van de wsw.

Wswland wordt vertegenwoordigd door de heer Penning (woordvoerder wswland).

Graag horen we signalen uit het land die we mee kunnen nemen naar dit debat.
Alle vragen en informatie zijn welkom.
Wij zijn vertegenwoordigd als: stop de modernisering wsw.

Link: Atlant Groep

Team Wswland

03-11-2007

Het aantal bezoekers van WSWland verdubbelt elke maand.

Wie zijn eigenlijk de geïnteresseerden:

Wsw-ers /de politiek / gemeenten / gehandicapten-organisaties / sw-bedrijven / universiteiten / opleidingsorganisaties / vakbonden.

Hier zijn wij ontzettend blij mee, op deze manier wordt onze stem gehoord
27-10-2007

Wetsvoorstel onder de hamer

De Tweede Kamer gaat op dinsdag 30 oktober 2007  het wetsvoorstel over de vernieuwing van de Wsw behandelen.

02-10-2007

Wswland heeft vandaag toestemming gekregen van de AbvaKabo- FNV om hun site te linken.

Ook AbvaKabo- FNV heeft Wswland gelinkt, de bonden kunnen zich vinden in de motivatie van Wswland.

27-09-2007

Vanochtend heeft het gesprek tussen WSW-land en de AbvaKabo
plaatsgevonden.(3 mensen van de bond en wswland)
Wswland vond het een vruchtbare en constructieve ontmoeting..
We gaan er van uit dat t.z.t. op de site van de bonden wel een klein verslag zal worden geplaatst over het gesprek.
Ook hebben we gevraagd of we een link naar de bond op onze site mogen zetten .Zij nemen daarover nog contact met ons op.

10-09-2007


27 september gaat wswland  om tafel met de vakbond.

We gaan samen praten over de modernisering van de sociale werkvoorziening en de mogelijke gevolgen hiervan.

 

 

24-08-2007

Op 22 november 2007 is WSWland uitgenodigd voor een groot congres.


Stichting StimulanSZ organiseert samen met de Atlant Groep in Helmond een groot congres over de modernisering van de sociale werkvoorziening.
Wij mogen mee debatteren in een Lagerhuisdebat, over het nut en de noodzaak van de SW-organisatie voor de gemeente, werkgevers en de arbeidsgehandicapte.
WSWland zal de stem van de vloer gaan vertegenwoordigen.

Onder andere zullen aanwezig zijn:

De heer A. Aboutaleb staatssecretaris SZW,
Vertegenwoordigers van diverse Werkgeversverenigingen,
Mevrouw Reni de Boer, Mis(s) 2007
03-07-2007
Welkom op ons forum namens WSWland

WSW raad Venray.
WSW raad Peelland.



30-06-2007
Wsw en de Gemeenten.


De modernisering in de WSW is op dit moment volop bezig.
Detacheren, begeleid werken etc.
 Voor de wsw’er kan dit een  ingrijpende verandering zijn, want ja, heel wat jaren in de wsw werken en dan aan de reguliere arbeidsmarkt worden uitgeleend, dat is niet niks.
De ontwikkelingen in de wsw sector gaan door, maar er is ook een positieve ontwikkeling in de wsw bezig. Dit zijn de wsw – raden.
Dit houdt in dat  geïndiceerde wsw’ers mogen meepraten met de gemeenten in Nederland, over wat ze voor elkaar kunnen betekenen.
De eerste WSW-raad heeft zich al aangemeld op ons forum: Brunssum .
Wij hopen dat deze trend zich gaat uitbreiden over heel Nederland.
Ook hopen wij dat de wsw-raad van Brunssum ons op de hoogte gaat houden van de ontwikkelingen van de gespreken met de gemeente.
Dit kan een voorbeeld zijn voor andere gemeenten.

Kijk ook op ons Forum.

Download: wsw-raad gemeenten


25-06-2007
Wij redactie van WSWland zijn ontzetten blij met de oplopende statistieken.

Wij danken dan ook alle geïnteresseerden.
Nu gaan we met zijn allen samen werken voor een gezonde sociale werkvoorziening.
Waar wij in de toekomst weer met veel plezier mogen werken.
Wij danken ieder voor zijn inbreng of interesse.

Bedankt alvast namens WSWland..

 


Summary by Month

Month Daily Avg Monthly Totals
Hits Files Pages Visits Sites KBytes Visits Pages Files Hits

juni 2007 1852 909 207 39 332 1039824 946 4989 21833 44470
mei 2007 744 305 154 18 121 365486 578 4803 9460 23092
april 2007 269 95 81 10 19 25224 60 491 570 1614

Totals 1430534 1584 10283 31863 69176

De visie van wswland was zie datum al bekent,over de sloop van de Wsw.
Nu lees en huiver vooral ,we bedoelen het advies van commissie de Vries.
Dit stuk hebben wij verleden jaar al geplaatst en zie.
Maar Wswland gaat met zijn strijd door,ook al luisteren sommigen niet.
 
Wswland

De visie van wswland was zie datum al bekent,over de sloop van de Wsw.
Nu lees en huiver vooral ,we bedoelen het advies van commissie de Vries.
Dit stuk hebben wij verleden jaar al geplaatst en zie.
Maar Wswland gaat met zijn strijd door,ook al luisteren sommigen niet.
 
Wswland

Participatietop op 27 juni

Even vertalen voor de gewone man op de vloer:

het heet deelnemers top, kortom: gemeenten, werkgevers en vakbonden gaan praten over hoe zij het nu echt willen hebben met onderandere de wsw .
Ik hoop dat de medewerkers op de vloer niet vergeten worden in deze deelnemers top.
Dat is namelijk al te veel gebeurd.

11-06-2007

WSWland heeft gisteren een Forum online gezet.
U moet wel even registreren.
Met de registratie gaan we natuurlijk vertrouwelijk om.

En natuurlijk hoopt WSWland dat in de toekomst de moderator er af kan.
We hopen dat we in de toekomst groot en sterk mogen worden.
Hoe doen we dat, met UW hulp en ondersteuning.

SW-ers kom op voor uw belangen.

Webmaster.
06-06-2007

Wswland heeft een zeer goed en informatief gesprek gehad met mevrouw J.P.E Lagendijk (drs.) van de CG-Raad Nederland.
We zullen elkaar ook in de toekomst op de hoogte houden van de ontwikkelingen in de wsw.
Verder kunnen we nog geen mededelingen doen.
De CG-Raad Nederland is volop bezig met de modernisering, die plaats vindt in de wsw.
De CG-Raad zal de juiste informatie t.z.t.  publiceren op de site.

02-06-2007
Vernieuwd gastenboek

Het oude gastenboek kunt u bekijken via link:

het oude gastenboek


26 mei 14.00 uur .
Is de nieuwe website WSWland online gezet.
Stop de modernisering is opgenomen in de nieuwe website van WSWland.
Ook kunt u nog een kijkje nemen op stop de modernisering.
Via start en het blokje links onder komt u terecht op de website stop de modernisering.
Ook zullen we de komende tijd voortdurend vernieuwingen doorvoeren.
We zullen de komende tijd een nieuw gastenboek online gaan zetten.
Ook zullen we een forum online gaan zetten.
Ook een nieuw idee is van harte welkom geef dit aan via de Webmaster.
Wij als Team WSWland vinden het belangrijk dat wij met U groot gaan worden.
Zodat we met ons allen ons doel kunnen bereiken.

.

12-05-2007

Het huis is al gesloopt van de WSW
Nu zijn ze met de fundamenten bezig.

link :Het einde van de sociale werkplaats


11-05-2007

De Redactie gaat begin juni om tafel met de Vakbond.

Ook gaat de Redactie in juni met de Chronisch Zieken en Gehandicapten Raad om tafel.

06-05-2007
Kleerhangers sorteren of creperen

www.katholieknieuwsblad.nl/show.php?art=kn2417f

24-04-2007
per vandaag staan we geregistreerd onder de domeinnaam .


            http://www.wswland.nl

wordt binnenkort actief.

link wie zijn wij wat willen wij


12-04-2007
Wij van de redactie hebben het vermoeden dat
  niet elke WSW'er het SW-Journaal krijgt te lezen, daarom kan het nu ook hier.

SW-Journaal 4-2007 / www.y-publicaties.nl.


10-04-2007

Hiep hiep hoera wsw-rs aan de bak
Waarom krijgen de schoonmakers de zak?


We hebben toestemming gekregen om FNV Bondgenoten te linken.

Want zonder Bond redden we het in WSW-LAND ook niet.

Link FNV Bondgenoten

05-04-2007

SW Journaal publiceert stop de modernisering wsw
Wij bedanken de medewerkers van het SW Journaal voor hun medewerking
Dit is het vakblad wat in ieder SW bedrijf verschijnt.

link SW Journaal
Schoonmakers stadhuis
Den Haag in protest tegen mogelijk ontslag
vervangen door zogenaamde WSW’ers.

Worden nu straks de wsw'ers gediscrimineerd.
Omdat Den Haag zonodig moet moderniseren.
Door het goedkope detacheren verliezen de reguliere werknemers hun broodwinning.
Hier staan wij als actiegroep niet achter,dit is een doemscenario voor de wsw.
Reguliere werknemers eruit, WSW er in dit kan niet de toekomst zijn.
 
De redactie.
link protest    



30-03-2007

SP Overijssel start meldweek Sociale Werkvoorzieningen
LINK -WSW-PLEIN MELDWEEK
27-03-2007

Medewerkers Larcom in actie tegen uitplaatsingen (detacheren)
Het volledige stuk is te lezen bij onze link partner LINK- WSW-PLEIN

Wij als redactie van stopmodernisering ondersteunen de actie die heeft plaats gevonden bij Larcom.
De redactie hoopt dan ook dat het niet alleen bij deze actie blijft maar dat er meer gaan volgen.
Wees solidair met elkaar als wsw’ers


27-03-2007

Medewerkers Larcom in actie tegen uitplaatsingen (detacheren)
Het volledige stuk is te lezen bij onze link partner
LINK- WSW-PLEIN

Wij als redactie van stopmodernisering ondersteunen de actie die heeft plaats gevonden bij Larcom.
De redactie hoopt dan ook dat het niet alleen bij deze actie blijft maar dat er meer gaan volgen.
Wees solidair met elkaar als wsw’ers

27-03-2007

Toestemming gekregen publicatie leidraad voor huisarts en bedrijfarts
Stop modernisering WSW bedankt Peter Buijs en collega’s
Voor toestemming publiceren leidraad voor huisarts en bedrijfarts
Stop modernisering zal peter Buijs en collega’s op de hoogte houden over de resultaten.

link-leidraad voor huisarts en bedrijfarts


21-03-2006

Stop modernisering wsw 1000 bezoekers gehad.

26-03-2007
Sluiting hout afdeling Vixia sittard.

Als de afdeling gesloten wordt, leidt dat tot verlies van
werkgelegenheid en opleidingsmogelijkheden,
LINK-WSW PLEIN

16-03-2007

Redactie heeft vele kamerleden aangeschreven om de standpunten van stop modernisering wsw te promoten.

13-03-2007
SW Journaal gaat redactie stop modernisering wsw meer bekendheid geven.
Wij danken sw journaal voor hun belangstelling

09-03-2007

Gesprek met Paul Lempens , 2 kamer lid SP,

Om 09.00 uur website stop de modernisering weer onlijn.  

De nieuwe start van http://www.hunze-online.nl/wsw/

Web ruimte gekregen van Hunze-online.
Wij danken hunze-online voor deze ruimte.
De redactie is uitgenodigd voor een gesprek met Paul Lempens , 2 kamer lid SP,
voor dat de modernisering door de 2 kamer komt.
Uiteraard gaan we op deze uitnodiging in



Het begin van de website stop modernisering wsw.
Voor 2  medewerkers was de maat vol.
De redactie heeft alle wsw bedrijven aangeschreven over het bestaan van de website.
Ook heb
ben we de politiek aangeschreven
De eerste redactie vergadering.
Een organisatie oprichten voor het welzijn en het belang van de wsw.